На Херсонщині відбудеться фестиваль аматорського кіно — новости херсона

2 года назад 0

Вже шістнадцятий міжнародний фестиваль аматорського кіно “Кінокімерія”, який проводиться на Херсонщині з 2006 року, цього року відбудеться у Скадовську з 10 по 12 вересня.
Учасниками “Кінокімерії-2021” стануть понад 110 фільмів з 16 областей України та 9 країн: Канади, Польщі, Ірану, Індії, Аргентини, Казахстану та інших.
Покази фільмів учасників стартують 10 вересня о 15:00 на базі дитячого закладу санаторного типу “Таврія”. А 11 вересня о 18:00 в актовій залі Скадовського міського будинку культури ім. Шевченка розпочнеться церемонія нагородження кращих фільмів. Вхід на всі події фестивалю — вільний.
До складу журі цьогорічного фестивалю увійшли кінознавець та кінокритик Володимир Войтенко, віцепрезидент Міжнародної спілки незалежного і непрофесійного кіно UNICA Анджей Пшездзецький, кінооператор Сергій Борденюк, кінознавиця Олена Парфенюк, член Національної спілки кінематографістів України Юрій Ріпенко та сценарист Владислав Таранюк.
“Кінокімерія” — це щорічний конкурсний спеціалізований фестиваль кіно і відео фільмів, створених дитячими аматорськими студіями, дорослими аматорами, студентами творчих вузів, професіоналами некомерційного кіно не тільки в Україні, а й за її межами. Метою фестивалю є відродження кіноаматорства в Україні. Вперше на Херсонщині він відбувся у 2006 році.
Олег БАТУРІН Новий день