![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/02/95250816e9300c0d356c0d77a9259672.jpg)
На Херсонщині відбудовують школи та садочки
6 месяцев назад 0
У Іванівці Високопільської громади відбудовуємо школу, побиту російськими снарядами. З таким проханням звернулися самі місцеві жителі — до Херсонської Обласної Адміністрації.
Нині там замінено вікна, полагоджено дах, на першому поверсі робітники завершили малярні роботи, налагоджена й система опалення. Роботи продовжуються на другому поверсі.
Паралельно триває облаштування укриття. Там одночасно зможуть перебувати близько сотні школярів. Обговорили можливість поділити сховище на 4 класні кімнати та облаштувати партами.
До початку нового навчального року Херсонська ОВА працюває над тим, щоб якомога більше шкіл і садочків мали укриття і діти розпочали заняття офлайн або у змішаному форматі.
На цьому не зупиняємося та працюємо далі. Наші діти мають навчатися в безпечних умовах.- пoвiдoмляє гoлoвa Xepcoнcькoї OBA Oлeкcaндp Пpoкудiн.