На Херсонщині відбулися Всеукраїнські спортивні змагання зі стрільби

3 недели назад 0

Цими вихідними на базі спортивно-стрілецького комплексу «Золотой Фазан» у селі Чорнянка відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з компакт-спортінгу. 

 Серед учасників були й співробітники аграрного підприємства «Агропродукт, ЛТД» – заступник директора Валентин Чечетов та комерційний директор з питань будівництва Станіслав Грагер.

 
Вони продeмонcтрували cвою cпортивну майcтeрніcть та потрапили в ТОП-5 найкращих cтрілків катeгорії «C». 

 

До речі, підприємство вже не вперше бере участь у змаганнях подібного рівня. Як каже керівник «Агропродукт, ЛТД», депутат обласної ради Володимир Хвостов : здоровий та активний спосіб життя має бути в тренді. Тож його компанія завжди за спорт для всіх, і не тільки надає спонсорську допомогу спортсменам, але й часто долучається до змагань у якості учасників.

Взагалі цей вид спорту роблять ентузіасти власними силами. Вони люблять його і самостійно розвивають. Спорт живе і це прекрасно. 

Довідково:

Спортінг – це стрілецько-мисливський вид спорту зі стрільби із шротової та нарізної зброї по рухомих мішенях, що летять і котяться, мають різний діаметр і форму – тарілочки, пропелери, диски та рухомі зображення тварин.

Анна Дмитрієвна


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.