На Херсонщині відбувалися збори бійців спецпідрозділів поліції

3 года назад 0

На Херсонщині бійці спецпідрозділів поліції 6 областей України покращили навички стрільби з пістолета та безпечного поводження зі зброєю.
Впродовж 5 днів на стрілецькому полігоні поліції Херсонщини відбувались навчально-тренувальні збори з вогневої підготовки для бійців спецпідрозділів 6 областей України. Під час практичного семінару правоохоронці покращували й відточували свої уміння та навички поводження з пістолетом.
За словами начальника відділу тактико-спеціальної підготовки управління організації діяльності підрозділів поліції особливого призначення Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Олега Анісімцева , тренування організовані за ініціативи керівництва Національної поліції України і були проведені для спецпризначенців всіх областей. Останній семінар пройшов на Херсонщині.
Навчання відбулися на сучасному стрілецькому полігоні обласного главку поліції. Участь в тренінгу взяли по два бійці поліцейських спецпідрозділів з Херсонської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей. Під час навчань правоохоронці покращили свою майстерність та поглибили знання з поводження з вогнепальною зброєю. Адже у подальшому всі вони стануть інструкторами з тактичної та вогневої підготовки у своїх підрозділах.
Поліцейські практикувалися у прицільній стрільбі, стрільбі по складних мішенях, ураженні групи мішеней, опановували прийоми правильного хвату та стійки, вихоплення зброї з кобури та виведення на лінію прицілювання, заміни магазину під час руху, заряджання та розряджання зброї, стрільби зі складних положень тощо.
По закінченню курсу учасники зборів отримали відповідні сертифікати. Їх поліцейським сьогодні, 3 вересня, вручив начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олександр Прокудін .
«Я вітаю вас усіх з успішним закінченням тренінгу. Ви отримали нові знання, які невдовзі передаватимете колегам під час занять. А високий рівень володіння табельною вогнепальною зброєю є одним із найважливіших складових роботи правоохоронця. Тож такі курси вкрай важливі», — зазначив у вітальному слові головний поліцейський Херсонщини.
Відділ комунікації поліції Херсонської області