На Херсонщині відмовляються від «чорних» зарплат

4 недели назад 0

Тіньова праця − одне з найганебніших явищ економіки сучасного суспільства, оскільки не лише держава втрачає податки, а й працівник позбавляє себе прав на будь-який соціальний захист. Легалізація трудових відносин є важливим завданням, яке ставить сьогодні суспільство перед усіма державними органами.
Саме з цією метою фахівці Скадовської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують проводити рейди у складі робочої групи з питань легалізації трудових відносин, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій у сфері оплати праці та інших соціальних виплат.
Спільно з представниками Скадовської РДА та Скадовського райвідділу поліції ГУНП в Херсонській області перевірено 28 суб’єктів господарювання, які провадять діяльність на території Скадовська, у тому числі 24 фізичні особи, які використовували найману працю 12 працівників, і 4 юридичні особи, на яких працюють 8 осіб. За результатами рейду найманих працівників без оформлення трудових відносин відповідно до чинного законодавства не виявлено.
Легалізація трудових відносин охоплює, в основному, два аспекти легалізації – зайнятості населення та заробітної плати.
У податковому відомстві не припиняють нагадувати, що отримання заробітної плати в «конверті» – це, перш за все, удар по пенсійних накопиченнях громадян. Адже нарахування страхових внесків на обов’язкове пенсійне страхування здійснюється роботодавцем тільки на суму офіційної заробітної плати.
Крім того, у разі виникнення потреби у придбанні, будівництві чи ремонті житла, навчання або лікування, громадянам, що отримують зарплату «в конверті», буде вкрай важко, до прикладу, отримати кредити потрібного розміру.
ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.