На Херсонщині відсвяткували День Державного прапора

1 месяц назад 0

Сьогодні, 23 серпня, українці відзначають одне із головний державних свят — День Прапора України. Для українців синьо-жовтий стяг — це те, що об'єднує десятки поколінь, які боролися й продовжують виборювати нашу незалежність. 

Як повідомляє пресс-служба ХОДА, під супровід державного Гімну над Херсонщиною, як і над кожним куточком України, замайорів Державний Прапор. Його урочисто підняли біля шляхопроводу ХБК — Таврійський.

У відеоформаті привітав українців зі святом Президент України Володимир Зеленський, який взяв участь в церемонії підняття Державного Прапора в географічному центрі нашої країни – селі Мар’янівка Черкаської області. 
“Для нас прапор — це не просто державний атрибут. Це міст боротьби за нашу незалежність, який з’єднує десятки поколінь українців. Це наш наставник та янгол-охоронець. Сьогодні я хочу подякувати усім, хто робить кольори нашого прапора відомими на весь світ”, — звернувся до громадян Глава держави. 

Привітав жителів Херсонщини із Днем Державного Прапора України голова облдержадміністрації Сергій Козир: “День прапора — це одне із найголовніших свят нашої країни. Саме синьо-жовтий стяг внесли до Верховної ради після проголошення Незалежності, саме цей стяг зараз боронять наші воїни, під цим прапором виступають наші спортсмени. Сьогодні хочу побажати усім доводити свій патріотизм не словами, а вчинками. Слава Україні!”. 

Також очільник Херсонщини відзначив почесними грамотами і подяками жителів області. Окрім цього, всім нагородженим вручили Державний прапор, як символ боротьби і перемоги.

На церемонії підняття Державного Прапора у Херсоні завітав й голова ДК “Укроборонпром” Юрій Гусєв, який зазначив: “Сьогодні я хочу побажати, аби наш прапор, який є символом української ДНК, завжди нас об’єднував: в радощах та труднощах”. 

Зі святом! Україно, ти у мене єдина!Полина Светлова


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.