На Херсонщині вилучили понад пів тонни фальсифікатного алкоголю і 14 тисяч пачок сигарет

2 года назад 0

На території Херсонської області працівники поліції превенції  продовжують здійснювати профілактичні заходи з протидії правопорушенням у сфері реалізації спиртовмісних та тютюнових виробів. Адже вживання фальсифікату може завдати шкоду життю та здоров‘ю громадян.

За словами т.в.о. начальника Управління превентивної діяльності поліції Херсонщини Ярослава Шанька, за час проведення перевірок ринків, магазинів, кіосків, місць можливої стихійної торгівлі та об’єктів, що реалізують спиртні та слабоалкогольні напої, тютюнові вироби, правоохоронці вилучили з незаконного продажу майже 14 тисяч пачок тютюнових виробів на загальну суму приблизно 420 тисяч гривень. Також вилучено 520 літрів алкоголю невідомого походження на суму приблизно 46 тисяч гривень.

З метою збереження життя і здоров’я громадян вся продукція, що збувається населенню з порушеннями діючого законодавства, де продавці не мають відповідних дозвільних документів, документального підтвердження походження та якості продукції, поліцейськими вилучається.

На продавців торговельних закладів та громадян, які скоїли правопорушення, всього складено 84 адміністративні протоколи за ст.156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) та ст.164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності). Вилучена продукція зберігається у кімнатах речових доказів до рішення суду.

Перевірки торгових об’єктів тривають. У разі встановлення випадків реалізації підакцизної продукції з порушенням вимог законодавства України, просимо невідкладно інформувати поліцію за номером «102».

Відділ комунікації поліції Херсонської області