На Херсонщині витвір мистецтва відкрили знову

4 года назад 0

У Новій Каховці демонтували рекламний банер, а за ним виявили мозаїчне панно із зображенням Каховської ГЕС, повідомляє Голос України.
Несподіване відкриття у Новій Каховці. Тут городяни домоглися зняття старого та неохайного рекламного банера, який псував вигляд Будинку техніки чи не два десятиліття. І щойно полотно демонтували, як з-під нього вигулькнуло мозаїчне панно із зображенням Каховської ГЕС (на знімку). Його ще з півсторіччя тому виклав місцевий художник Володимир Вітюнін, але з появою банера про нього просто забули і вважали зруйнованим та втраченим назавжди. Та виявилося, що витвір мистецтва досі живий і ще довго милуватиме око городян і гостей міста.
Хоча його стан і справді викликає занепокоєння. Активісти, котрі взялися відчистити панно від бруду, що буквально в'ївся у нього за роки забуття, визначили: частина маленьких плиточок від нього відвалилася чи потріскалася й потребує відновлення. Мабуть, для цього також доведеться скидатися небайдужим патріотам рідного міста: адже на балансі будь-якої бюджетної організації ледь не втрачене панно не перебуває.
На знімку В'ячеслава КОСТЕНЮКА: знову відкрите панно Володимира Вітюніна у Новій Каховці приводять до ладу активісти.