На Херсонщині з’явиться завод з переробки відходів руйнації

3 недели назад 0

Ведуться переговори з міжнародними інвесторами, щоб залучити їх до реалізації проєкту Агрохолдинг KSG оголосив про створення проєкту нового заводу з переробки відходів руйнації. Він буде спеціалізуватися на сортуванні, обробці та утилізації наслідків руйнувань у Херсонській області.

Про це повідомляють у пресслужбі компанії.

"Такий завод в регіоні дуже потрібен, аби звільнити херсонські землі від непотребу, який утворився внаслідок руйнацій від повітряних атак ворога" , – розповідає Голова Ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов.

Запланований строк реалізації – 2,5 року, а загальний бюджет становить 8 млн доларів. Зазначено, що з цієї суми 1,8 млн будуть спрямовані на будівництво цеху з технологічною лінією для підготовки сміття до перероблення.  Ще 5,5 млн – на цех з виробництва готової продукції (сіра та кольорова тротуарна плитка, пресовані блоки). Перший етап проєкту передбачає будівництво сортувальної лінії, оскільки будуть перероблятися різноманітні матеріали, такі як цегла, бетон, метал тощо. Кінцевим продуктом перероблення стане щебінь, який можна буде використовувати в будівництві.

"На другому етапі методом пресування ми отримаємо пресовані блоки, скажімо, такі як газобетонні станові для будівництва або плитку, яку можна використовувати в ході відбудови зруйнованих об’єктів" , – пояснив Касьянов.