На Херсонщині загарбники не змогли сформувати «поліцію» з місцевих

1 месяц назад 0

На Херсонщині російські загарбники не змогли сформувати «поліцію» з місцевих, тому залучили «кадри» з так званих «лднр».
Про це заявив в ефірі  перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський, передає .

«Насправді дуже невелика кількість (правоохоронців перейшли на сторону ворога на Херсонщині – ред.). Саме тому в останній десь тиждень у нас велика концентрація працівників «поліції» так званої днр, які сьогодні працюють у Херсоні. Вони (загарбники – ред.) не змогли сформувати свою «поліцію» так звану з місцевих і вимушені залучати кадри «лднр », — зазначив Соболевський.

Він також повідомив, що в обласному центрі помічені авто «поліції» з так званих «лднр». Відповідні фото — підтвердження Соболевський також виклав у Фейсбуці й закликав містян триматися на відстані від цих осіб.
Як повідомляв Укрінформ, за фактом смерті колишнього керівника служби громадської безпеки Головного управління Нацполіції в Херсонській області Олега Худякова розпочато кримінальне провадження. За інформацією херсонських видань, Худяков наклав на себе руки після викрадення російськими загарбниками. Ймовірно, його примушували до співпраці, але він на це не пішов.

У Новій Каховці вбили зрадника, колишнього поліцейського, який погодився на співпрацю з загарбниками — Сергія Томку.

Фото: Суспільне Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.