На Херсонщині закликають бути уважними та обачними під час погіршення погодних умов

2 года назад 0

За даними синоптиків сьогодні, 24 січня, впродовж дня на території Херсонської області очікується сильний сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини, місцями сильні. Внаслідок чого на дорогах можливе утворення снігових заметів та ожеледиці. Прохання до всіх учасників дорожнього руху: будьте уважними та обережними.
Поліція Херсонщини закликає водіїв транспортних засобів неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху! Під час погіршення погодних умов будьте особливо уважними та обережними на автошляхах! Дотримуйтесь безпечної швидкості руху, дистанції та інтервалу, уникайте ризикованих маневрувань, користуйтесь пасками безпеки, заздалегідь знижуйте швидкість, особливо при під’їзді до перехресть та пішохідних переходів. Якщо це можливо, утримайтесь від поїздок.
В разі виникнення в дорозі складної ситуації та потреби допомоги терміново телефонуйте "102". Дзвінки з усіх мобільних операторів надходять в «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини та одразу передаються до підрозділу поліції, на території обслуговування якого ви перебуваєте.
Шановні пішоходи! Перш ніж вийти на проїжджу частину, навіть на пішохідний перехід, упевніться, що до транспортних засобів достатня відстань для безпечного переходу дороги. Пам’ятайте, що при гальмуванні транспортного засобу на слизькій дорозі складно передбачити, коли автомобіль зупиниться. Бережіть себе.
Поліція Херсонської області