На Херсонщині зростає кількість випадків захворювання на COVID-19

2 года назад 0

Лише за минулу добу на Херсонщині зафіксовано 1373 нові підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Поліцейські, у складі COVID-патрулів, продовжують проводити перевірки суб’єктів господарювання, які працюють у сфері торгівельного та побутового обслуговування населення, заклади громадського харчування, ринки, заклади спорту, культури та освіти.
Крім того, поліцейські перевіряють наявність та достовірність COVID-сертифікатів та ПЛР-тестів. Відповідно до ч.1 ст.358 Кримінального кодексу України, підроблення документу карається штрафом до 17 тисяч гривень або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років. У свою чергу ч.4 ст.358 ККУ передбачає, що використання завідомо підробленого документа карається штрафом до 850 гривень або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років.
Поліція Херсонщини звертається до громадян. Пам’ятайте! Здоров’я всіх залежить від дисциплінованості і правосвідомості кожного.
Вакцинуйтесь, неухильно дотримуйтеся всіх карантинних обмежень. При перших проявах хвороби залишайтеся вдома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації. Будьте відповідальними та свідомими у своїх діях. Бережіть себе та близьких!
Відділ комунікації поліції Херсонської області