На Херсонщину повертаються карантинні блок-пости

3 года назад 0

Карантинні блок-пости повертаються на Херсонщину — село Зміївка Бериславського району з сьогоднішнього дня, 29 серпня закривають на карантин.
Відповідне рішення ухвалила Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляють в Херсонській облдержадміністрації. Такі дії викликані значною кількістю інфікованих на коронавірус COVID-19 місцевих жителів.
Навколо Зміївки виставлять карантинні блок-пости, а також буде введено додаткові обмеження щодо пересування місцевих жителів по території села та їх перебування у громадських місцях.
Селяни, які працюють за межами Зміївки, на блок-постах будуть проходити температурний скринінг. У самому селі надзвичайники будуть проводити дезінфекцію автошляхів та місць скупчення людей. Як інформують в ОДА, у селі Зміївка наразі 8 випадків інфікування коронавірусом COVID-19.
Карантинні обмеження поки що вводяться на тиждень — до 7 вересня. Якщо епідемічна ситуація в населеному пункті покращиться раніше, то карантин з жителів Зміївки можуть зняти достроково. Суспільне. Херсон