На окупованій Херсонщині «гарматне м’ясо» шукають у школах

5 месяцев назад 0

У школах лівобережжя окупанти не перестають проводити різноманітні «патріотичні» заходи, під час яких не лише засмічують учням мізки своєю пропагандою, а й навчають користуватись зброєю.

У Петрівці Генічеського району, наприклад, напередодні Нового року працівники відділу по роботі з молоддю окупаційної адміністрації «муніципального округу» прийняли у лави «Юнармії» (російського аналога «Гітлерюгенду») 25 хлопців і дівчат. Відразу після урочистих слів з цього приводу їх ознайомили з будовою автомата Калашникова, навчивши його збирати і розбирати.

А з 22 січня по 22 лютого окупанти проводять у школах «місячник громадянсько-патріотичного виховання учнів, присвячений Дню Захисника Вітчизни». 24 січня у рамках цього «місячника» у Верхиьосірогозьку школу того ж Генічеського району прийшли представники окупаційного військкомату.

Пропагандисти навіть назвали їх імена: «У ході зустрічі з учнями інструктори військової служби за контрактом РВК Коляда Владислав, Тимошенко Андрій, Власов Денис ознайомили хлопців з особливостями призову на військову службу, з умовами контрактної служби, з порядком звільнення від служби, провели профорієнтаційну бесіду про вступ у військові вузи і отримання військової спеціальності».

У повідомлення окупаційної адміністрації Нижньосірогозького «муніципального округу» також вказується, що «юнаки з цікавістю слухали інструкторів». Чи повірили вони інструкторам, що висока заробітна плата (в окупаційному загоні імені В. Маргелова, наприклад, обіцяють платити від 205 тисяч рублів) — це привід віддати життя за інтереси російських багатіїв, невідомо.

Борис ВИНОГРАДОВ,