На окупованій Херсонщині людей змушують надсилати гроші сім’ям загиблих у «Крокус Сіті Холл»

4 недели назад 0

На окупованих територіях України, а саме у Генічеську (Херсонська область), Скадовську (Херсонська область), Енергодарі (Запорізька область) та Мелітополі (Запорізька область) представники окупаційної влади змушують місцевих жителів брати участь в акціях зі вшанування загиблих у підмосковному "Крокус Сіті Холл".

Про це  активісти руху “Жовта Стрічка”.

“Окупанти змушують надсилати гроші на так звані рахунки сімей загиблих, а також насильно примушують покладати квіти на стихійні меморіали в Генічеську та Мелітополі”, — пишуть активісти руху. Зазначається, що до процесу збору коштів залучають працівників окупаційних адміністрацій, педагогів, учнів, а також місцевих жителів, які відмовляються брати російський паспорт.

  • Нещодавно стало відомо, що в окупованих Скадовську, Генічеську та Новій Каховці на лівобережжі Херсонщини посилилися обшуки осель та тиск на місцевих жителів через низьку явку на незаконних виборах президента РФ.
  • В окупованому Генічеську Херсонської області російські військові намагаються ходити по місту без шевронів, а деякі спеціально переодягаються у цивільний одяг, аби сховатися серед цивільних людей.