На Рівненщину переїхала кондитерка з Херсону

2 месяца назад 0

Світлана Бабак разом із чоловіком, двома синочками та батьками переїхали з Херсону на Рівненщину в квітні. Тікали від війни усією родиною.

Про це повідомили в Рівненській ОВА.

За освітою жінка — інженер телекомунікації та економіст міжнародних відносин. Та декілька років тому вона навчилася випікати торти. Таким чином Світлана самостійно опанувала фах кондитера. У мирному Херсоні цим і займалася — випікала солодощі на щасливі події жителів міста.

Коли почалася війна, прийняли рішення виїжджати. На Рівненщині проживали родичі. Тому подружжя Бабаків разом із дітьми та батьками вирушили до них. Вибралися з Херсону за день. Світлана розповідає, тоді це зробити було легше.

«Сьогодні щоб виїхати з окупованого Херсону, подолавши всі блок-пости, родини витрачають тижні. Навіть не уявляю, як ми зараз вибиралися б звідти. У квітні усім нам було стресово, а сьогодні я взагалі не знаю, як це витримати» , — розповіла Світлана Бабак.
Їхнє житло вціліло, але школи стають російськими, почали «ходити» рублі. Але люди пристосовуються до такої реальності. До нового життя у тиловій Рівненщині звикає й родина Світлани. Чоловік влаштувався на роботу в автомайстерню. Мама влаштувалася за спеціальності. Сама ж жінка продовжила займатися улюбленою справою – випікає красиві торти будь-якої складності.

«По приїзду довго не могла відійти та звикнути до нового життя. Тому братися за кондитерку не наважувалася. Але минулого тижня у тітки був день народження. Захотілося зробити їй приємно, тож я подарувала те, що вмію робити найкраще. До цього щось випікати не було натхнення. Далі день народження буде у молодшого сина, який теж вже чекає на красивий торт зі свічками. Коли він буде задмухувати їх, хоче загадати одне на всіх бажання – мир», — зазначає переселенка Світлана.
Тим часом жінка починає випікати торти на замовлення. Вже є багато охочих відсвяткувати свою подію, посмакувавши смачним десертом, зарядженим на перемогу.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.