На території Херсонської області поліція проводить вечірні та нічні безпекові рейди

3 года назад 0

З початком нового навчального року на території Херсонської області працівники ювенальної превенції продовжують превентивну діяльність щодо безпечного дозвілля неповнолітніх. Тож з вересня ювенали проводять вечірні та нічні безпекові рейди.
За словами начальника відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталія Сайфутдінова, заходи продиктовані турботою про здоров'я та безпеку дітей, захистом їх від негативного впливу, недопущення втягнення їх у протиправну діяльність, попередження вживання неповнолітніми алкоголю та тютюнових виробів, а ні в якому разі не обмеження неповнолітніх у їх правах.
Ювенальні поліцейські перевіряють потенційно небезпечні місця – занедбані будівлі, в яких можуть перебувати неповнолітні, перевіряють місця концентрації молоді, місця відпочинку, розважальні заклади щодо перебування там неповнолітніх у нічний час без супроводу дорослих. Правоохоронці нагадують власникам закладів про відповідальність за продаж дітям алкогольних напоїв і тютюнових виробів.
З початку вересня в результаті проведення рейдів поліцейські склали майже 100 адміністративних матеріалів. 7 протоколів щодо продажу неповнолітнім алкоголю або тютюнових виробів, 12 протоколів щодо доведення неповнолітніх до стану сп’яніння. Батькам же інспектори наголошують на відповідальності щодо виховання і навчання своїх дітей, про обмеження їх перебування у нічний час в громадських місцях без супроводу дорослих. З початку заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 40 батьків за неналежне виховання дітей.
Відділ комунікації поліції Херсонської області