На ТОТ критично бракує медиків

1 месяц назад 0

Через брак медиків на ТОТ окупанти продовжують привозити медичні бригади з усіх регіонів росії. До прикладу лікарі із Якутії на Донбасі вдаються до виправлення складних офтальмологічних захворювань. Також «спеціалісти» із Карелії приїздять на окуповані території України аби практикуватися в медицині.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Щоб виправити ситуацію із браком медичних працівників окупанти впроваджують програму “Земський лікар” і “Земський фельдшер”. Вона передбачає високі зарплати та різні премії. Але і це не працює. Українські медики, які опинилися в окупації, в більшості відмовляються від колаборації з ворогом. Ось тому і доводиться привозити спеціалістів з найдальших куточків росії. І не тільки спеціалістів, а й  агітують проходити практику на тимчасово окупованих територіях України. 

При цьому відстежується тенденція коли при наданні екстреної медичної допомоги перевага надається російським громадянам. Це призводить до критичної ситуації в окупованих регіонах, посилюючи епідеміологічну ситуацію та гуманітарну кризу. Смертність серед цивільного населення істотно збільшується.

Центр національного спротиву нагадує, що єдина умова повернення до нормального життя на окупованих територіях – це звільнення наших земель від ворога. І ви також можете допомогти цьому – повідомити про ворога відому вам інформацію за цим .