На ТОТ росіяни тих, хто не бажає виконувати присягу на захист “батьківщини”, відправлятимуть за ґрати

2 месяца назад 0

Ситуація із поповненням армії окупанта для війни в Україні складна і її намагаються вирішити усіма можливими й неможливими способами. Соціальні заохочення та грошове забезпечення вже не працюють. Тому російські політики вдаються до законодавчих ініціатив, які обіцяють виправити хід справ і байдуже, що такі суперечать міжнародному праву і порушують права людини.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Йдеться про позбавлення російського громадянства тих “іноземців”, які відмовляються виконувати присягу, котру складали при отриманні нового паспорта. Звичайно, мова про українців на тимчасово окупованих територіях.

Тому тепер, якщо громадянину забирають практично насильно виданий російський паспорт, він стає нелегалом на своїй же землі. Відповідно потрапляє у поле зору поліцаїв і за ґрати. А ось із тюрми вже ніхто не питає – твоя дорога у штурмові батальйони типу «шторм-z».

З місць позбавлення волі на території рф оку​панти активно вербують жінок для війни в Україні. Серед таких шукають медиків, снайперів і навіть штурмовиків. І все ще не полишають надій на “добровольців”, усе як у підручниках із​ класичної роспропаганди. А ми ж нагадуємо, що ви можете долучитися до припинення контрактів учасників загарбницької війни, надавши інформацію про ворога на анонімний чат-бот за цим .