Набридло витрачати сили та час на прибирання басейну?

1 месяц назад 0

Підтримка чистоти басейну є обов’язковою умовою для безпечного та комфортного плавання.  – це найшвидший та найефективніший спосіб прибрати сміття та зробити басейн чистим та доглянутим. З пилососом ви заощаджуєте сили та час.

Переваги водних пилососів для басейну Ви можете прибирати сміття за допомогою сачків, але в цьому випадку прибирання не приносить належного ефекту. Забруднення все одно накопичуються у воді та осідають на дно. Згодом на дні та стінах чаші басейну з’явиться слизький та щільний мул. Купатися в такому басейні стане неприємно та навіть небезпечно для здоров’я.

Водний пилосос швидко прибирає різне сміття: опале листя, комах, каміння. Пилосос всмоктує воду із забрудненнями, затримуючи їх у своєму фільтрі. Таким чином, після збирання водним пилососом вода стає чистішою та прозорішою.

Види водних пилососів для басейну Водні пилососи поділяються на:

  • Ручні пилососи
  • Роботи-пилососи

Ви керуєте ручним пилососом, тримаючись за штангу. Є моделі ручних пилососів, до яких штанга вже входить у комплект. Ручний пилосос зручний для прибирання невеликих домашніх басейнів.

Головна відмінність робота-пилососа від ручного – робот прибирає самостійно без участі людини. Вам достатньо лише увімкнути пристрій та задати потрібний режим роботи. Серед роботів є моделі, які очищають усю чашу: ватерлінію – де накопичується найбільше бруду, дно та стіни. Робот-пилосос є незамінним для очищення великогабаритних басейнів та комерційних басейнів із високою завантаженістю.

Обираємо водний пилосос правильно Щоб підібрати потрібний варіант пилососа для басейну, враховуйте:

  • Довжину штанги – якщо ви обираєте ручний пилосос. Для якісного очищення штанга має діставати до всіх кутів басейну.
  • Час роботи акумулятора – він повинен бути достатнім, щоб встигнути очистити весь басейн.
  • Площу та завантаженість басейну – чим вище ці показники, тим з більшою потужністю потрібно обирати пилосос.
  • Виробника – віддайте перевагу перевіреним брендам: Watertech, Hayward, Aquaviva, Aquabot, Kokido.

Наприклад, для збирання басейнів площею до 80 м? ідеально підходить водний робот-пилосос Aquabot WR400. Робот очищає дно, стіни та ватерлінію басейну. Завдяки м’яким валикам та віброщітці, пристрій безшумно ковзає поверхнею чаші та не шкодить облицюванню. Пилосос оснащений потужним 4D-картриджем, тому очищує забруднення розміром до 2 мікронів та навіть цвіль!

Пилосос працює у трьох режимах: 60, 90 та 150 хвилин. Задайте потрібний час та насолоджуйтесь відпочинком – пилосос все зробить за вас! Ви можете керувати пристроєм на відстані мережею Wi-Fi.

Фільтр пилососа легко дістається через верхню кришку без ризику забруднити руки та промивається водою. Довжина кабелю становить 18 м, що дозволяє очищати басейни довжиною до 12 м. У комплект до пристрою також входить зручний візок, на якому ви зможете переміщати та зберігати пилосос.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.