Начальник відділу доріг Молнар разом з підлеглими обкрадають херсонців

4 года назад 0

Під час засідання Херсонського виконкому у вівторок викрито схему розкрадання бюджетних коштів. Розглядаючи фінансовий план комунального підприємства «Міське дорожнє управління» (знаходиться під контролем начальника відділу доріг Управління транспорту Херсонської міськради Наталі Молнар) члени виконкому виявили розкрадання. Так, ціна літру пального, яке закладено у плані, перевищує фактичну вартість не на гривну- дві, а на десятки гривень. Хитромудра Наталя Молнар та її новий підлеглий в.о.начальника КП заклали ціну дизтоплива у 31 грн за літр. Насправді ж ціна дизтоплива на заправках міста приблизно 17 грн, а на опті і всі 14 грн.

Інформація, яку озвучив член виконкому Дмитро Харланов, викликала шок у херсонських автолюбителів, які були в залі під час засідання виконкому. Так відверто дурити народ у Херсоні — то верх нахабства. Наталя Молнар, разом зі своїми підлеглими, переплутали міський бюджет, тобто гроші усіх херсонців, з власною кишенею.

Дмитро Харланов запропонував чиновникам з управління доріг та КП просто списати ці захмарні цифри на раптову економію наприкінці року.
За результатами голосування членами виконкому, кошти херсонських платників податків таки зайдуть в управління по вищезгаданій схемі, а потім, вочевидь, загубляться у чиїхось кишенях.

Можливо, Наталя Молнар, як помічник Народного депутата України Вікторії Вагнер, таким чином збирає кошти на передвиборчу кампанію партії «Слуга Народу» на місцеві вибори, котрі відбудуться вже у жовтні цього року. Хочеться вірити, що це не так і Вікторія Вагнер зверне увагу на темні справи своєї помічниці та прийме адекватне рішення.