Наче футбольне поле: Каховське водосховище після обміління позеленіло

8 месяцев назад 0

Каховське водосховище в Херсонській області, де російська армія підірвала дамбу 6 червня, поросло травою і схоже на футбольне поле. Ще два місяці тому водний резервуар дозволяв тут купуватись і порибалити, але навряд чи з приходом Росії на цю територію регіону в нього залишалися колишні перспективи.
Кадри з місця колишньої греблі . Жінка, чий голос глядачі чують за кадром, повідомляє, що вона шокована побаченим  (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця) .
"Колишнє водосховище, це просто шок. Я шокована. Це ж якесь футбольне поле", – каже очевидиця.

Нагадаємо, що Каховська гребля при гідроелектростанції до свавілля окупантів була найскладнішою інженерною конструкцією України. Була шостою та останньою сходинкою Дніпровського каскаду гідроелектростанцій, неодноразово модернізувалася та була вдосконаленою системою.

    Раніше повідомлялося, що через місяць після підриву росіянами греблі на Херсонщині . Лише рідкісні калюжі нагадували про те, яка гідравлічна конструкція тут була.

    За два місяці після теракту на Каховській ГЕС водосховище обміліло.  пташиного польоту, що спричинило обговорення серед громадськості.