Найкращі першокурсники отримали подарунки від Херсонського держуніверситету

3 года назад 0

Сьогодні, 14 вересня, для першокурсників Херсонського державного університету визначний день – вони вперше відчують себе справжніми студентами. Адже на головній площі освітнього закладу відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року.
Сьогодні молодь, яка обрала один із найкращих та найстаріших навчальних закладів півдня України, познайомилася з університетом та його керівництвом, деканами, викладачами і, звісно, одногрупниками. Адже попереду на них чекають незабутні роки студентського життя.
Привітав першокурсників ректор ХДУ Олександр Співаковський .
«Ви зробили правильний вибір і стали частиною великої родини – ім’я якої Херсонський державний університет! Ми зробимо все, аби ваші сподівання виправдалися. Щаслива людина має амбіції, мотивацію і можливість їх реалізувати. Адже нашій країні потрібні розумні, енергійні та креативні професіонали», – наголосив ректор. Та побажав молоді і гостям свята здоров’я, сил, наснаги та мирного неба над головою.
Також до привітань з нагоди початку нового навчального року долучилися поважні гості – представники влади міста та області, керівники навчальних закладів, члени наглядової ради ХДУ.
За ініціативи ректора ХДУ Олександра Співаковського було прийнято рішення нагородити 15 студентів-першокурсників з найвищими конкурсними балами. Молодь отримала особисто від ректора планшети, річні абонементи на відвідування басейну ХДУ та путівки до СОТ «Буревісник».
Завершилося свято яскравими виступами творчих колективів ХДУ та вокального гурту «General Voice». А у парковій зоні навчального закладу на першокурсників чекали локації, які підготували усі факультети.
Прес-центр ХДУ