Наступного року жителі Херсонської громади мають побачити нові збудовані об’єкти

1 неделя назад 0

Про це, піід час чергового засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку, заявив голова комісії Андрій Дмитрієв.
На засідання депутати продовжили роботу над проєктом бюджету на 2022 рік. Основну увагу приділили саме видаткам. У центрі особливої уваги – об’єкти капітального будівництва. Це і реконструкція парків, і центрального проспекту Ушакова, і набережної, і шкіл з дитячими садочками. Якісь об’єкти можуть потрапити або вже потрапили до переліку «Великого будівництва», для оновлення деяких планують залучати кредитні чи грантові кошти.
Тому Управління капітального будівництва визначається з пріоритетними об'єктами, які будуватимуться або будуть реконструюватись наступного року. — Основна задача, яку ми поставили перед ними, — завершити максимальну кількість об'єктів. Аби вже наступного року мешканці громади могли їх побачити. — наголосив голова "бюджетиної" комісії Андрій Дмитрієв. — Після того, як перелік буде остаточно сформований, члени комісії будуть визначатись із обсягами фінансування по кожному пункту.
Проте наразі існує інша загроза для бюджету-2022. І це не потенційний дефіцит коштів. Справа в тому, що багато підрозділів і комунальних підприємств досі не надали бюджетних запитів на наступний рік. — Є багато питань. Тому ми вимушені орієнтуватись на показники минулого року. І будемо чекати від розпорядників бюджетних запитів кошторисів, аби ми змогли закласти необхідні кошти у бюджет 2022 року. Не буде розрахунків — не буде призначень, – резюмував Андрій ДМИТРІЄВ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.