Недоверие заместителю мэра Херсона высказали члены исполкома

3 года назад 0

Члены Херсонского горисполкома написали на имя мэра Владими ра Миколаенко заявление о выражении недоверия и.о. заместителя мэра Елене Мазур.

Причиной для этого стали высказывания госпожи Мазур в одном из херсонских изданий. Полный текст обращения читайте дальше:

Херсонському міському голові
Миколаєнку В.В.
Членів виконавчого комітету Херсонської міської ради
Про недовіру в.о. заступника міського голови
Мазур О.
Шановний Володимире Васильовичу!
Доводимо до Вашого відома, що 24.07.2020 в інтернет-виданні «Херсон Newscity» було оприлюднено висловлювання в.о. заступника Херсонського міського голови Мазур. О. такого змісту:
«Исполком – это ручной аппарат мэра и он не может идти против решения сессии. Сессия решила, а исполком утвердил. А здесь сидят люди которые не включились. Сидит улыбающийся Хорланов, сидит в даль смотрящий Кондратов. Говорю конкретно – Кондратову выгодно, чтобы город был грязным, потому что он идет на выборы против мэра. Я считаю, что этот исполком нужно разогнать и набрать 3 человека, которые будут работать».
На нашу думку, такі недолугі висловлювання дискредитують виконавчий орган місцевого самоврядування, в тому числі і Вас, як очільника міської ради.
У пересічних громадян міста склалося враження, що виконком на чолі з Вами недієздатний та кишеньковий. А це паплюжить авторитет, честь та гідність членів виконкому та Вас Володимире Васильовичу, як головуючого.
Зі слів в.о. заступника Херсонського міського голови Олени Мазур можна зробити висновок, що виконавчий комітет діє у змові з мером та не приймає рішення самостійно, а в діях міського голови Володимира Миколаєнка вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП або навіть кримінального правопорушення за ст. 364 КК України.
Вказані публічні висловлювання суперечать положенню про виконавчий комітет Херсонської міської ради.
Нас, членів виконавчого комітету, обурює некомпетентність Мазур О. Так, декілька разів, коли виконком не голосував за суперечливі рішення за поданням Мазур. О., вона розповсюджувала у ЗМІ інформацію про розпуск виконкому. Хоча це є виключно прерогативою міської ради.
Вона не здатна професійно керувати галуззю ЖКГ. Про це свідчать наступні факти:
– саботаж постійної комісії та ненадання інформації до розгляду, що унеможливлює вирішення важливих для життєдіяльності міста питань;
– порушення термінів проведення тендерних процедур та прийняття несвоєчасних рішень по виділенню коштів на боротьбу з амброзією, що шкодить здоров’ю громадян;
– внесення завідомо злочинних рішень щодо виділення коштів на прибирання набережної КП «Гарантія».
Це далеко неповний перелік порушень, допущенних Мазур О. І це не випадковість, адже вона не має ні профільної освіти, ні досвіду роботи в сфері ЖКГ.
Виходячи з вищевикладеного: Порушуємо клопотання про проведення службового розслідування за вказаними фактами; Та вносимо пропозицію щодо її звільнення із займаної посади.

pivdenukraine.com.ua


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.