Нова пошта запустила нову послугу у європейських країнах

1 месяц назад 0

Компанія Нова пошта пропонує своїм клієнтам у європейських країнах нову послугу. Вона буде доступна майже у всіх державах, де відкрито відділення поштового оператора.

Нова пошта запустила доставку вантажів вагою до 100 кілограмів, документів та посилок між країнами Європи, де відкрилися відділення NovaPost. Як повідомили у прес-службі компанії, лише у Румунії, Сполученому Королівстві та Молдові дана послуга не доступна.

Українці та жителі європейських країн зможуть здійснювати відправку до відділень Нової пошти, на адресу одержувача, до пункту видачі або до поштомату. У Новій пошті зазначають, що термін доставки від двох днів, а ціна залежить від відстані.

Для прикладу в компанії порахували, скільки коштуватиме відправити посилку вагою два кілограми з Польщі до відділення в Німеччині. В даному випадку доставка коштуватиме 43 злотих (близько 440 гривень). Якщо відправляти посилку з Польщі до Іспанії, то за неї доведеться сплатити 65 злотих (близько 660 гривень).

Якщо відправник хоче, щоб вантаж було доставлено за адресою, то потрібно буде сплатити за послуги кур'єра – плюс ще 10 злотих (близько 102 гривень).

Щоб детальніше ознайомитись з тарифами на доставку між європейськими країнами або іншою інформацією про посилки, це можна зробити на офіційному сайті Нової пошти.