Новий досвід в іграх — чому варто обирати саме новинки?

9 месяцев назад 0

Сьогодні ігрові оператори добре розуміють потреби своїх клієнтів тому пропонують їм великий вибір слоті на будь-який смак. Проте одні гравці обирають новинки, а інші віддають перевагу перевіреній часом класиці. Але саме нові гральні пропозиції часто приносять більш унікальний досвід для потенційного гемблера, і ось чому.

Ранжирування нових пропозицій

Гравці, в особливості новачки, можуть дуже сильно заплутатися через те, що  представлені в дуже великому обсязі. Це стається і через те, що кращі провайдери намагаються охопити максимальну кількість направлень та тем для ігор. Саме через це кращих гральних клубах можна знайти тисячі пропозицій. Вони відрізняються між собою:

 • бонусними функціями;

 • сюжетами;

 • темами;

 • технічними характеристиками.

Не дивлячись на достатньо широкий вибір перевага все ж таки надається новинкам. Вже тільки з їх назв гравці розуміють, що вони зможуть отримати доступ до чогось унікального чи покращеного. Завдяки сучасним технологіям ПО нових слотів відкриває доступ до доповнених, більш складних модифікаторів барабанів. Також вони виділяються більш плавним геймплеем та бонусними раундами, що запускаються рандомно.

Але часто і розробники, і гравці розуміють, що надто широкий діапазон ассортименту може відлякувати. Новинки можуть просто загубитися. Розуміючи цю проблему, спеціалісти створюють спеціальні системи рейтингу для нових гральних автоматів. 

Одним з найбільш яскравих прикладів такої системи є SlotRank. Така система фільтрує новинки за кількома критеріями. До їх списку відносяться:

 • рівень RTP;

 • розмір максимального виграшу;

 • волатильність;

 • багато іншого.

Однак, варто зазначити, що створення рейтингів кращих ігор є достатньо абстрактним завданням. Перед тим як перейти до створення рейтингів спеціалістам потрібно просканувати усі доступні сайти ліцензійних казино. Важливим моментом цього етапу є анонімність. На ньому проводиться швидка оцінка доступних азартних розваг. Деякі оператори вже на головній сторінці дають гравцям загальну інформацію, що робить оформлення їх платформ унікальним. Після цього йде етап виставлення балів. З цього стає зрозуміло, наскільки такий процес є важким та наскільки глибоких знань теми він потребує. На цьому процес ранжування не закінчується. Далі йде етап використання вагового мультиплікатора. Його база — географічна популярність гральних платформ. Цей процес відбувається шляхом оцінки реєстрування трафіка. Тільки після цього можна робити висновки щодо того, які ж слоти можна назвати кращими. Хоча така система і не є ідеальною, але вона може показати загальну картину.

Правила вибору кращих новинок

Кожному гравцю приходить час обирати кращу гру з новинок, щоб почати грати з реальними ставками. Оскільки такий режим несе за собою певні ризи, то перед початком слід проаналізувати автомати за кількома критеріями. Як вже було зазначено вище, одними з головних показників вважаються RTP та волатильність. Найбільш актуальними вважаються слоти з показниками RTP від 96%. Саме в них найбільша вірогідність отримувати виграші. Крім того, варто звернути увагу і на такі моменти:

 • активні лінії для виплат;

 • розташування гральної сітки;

 • виграшні способи.

Унікальна механіка або система кластерних виплат це звісно ж добре, але не менш важливим є доступний діапазон ставок. Також не варто забувати і про максимальний розмір виплат, що можна отримати у слоті.