![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/04/9334862091ee979d1714d3e269315d5a.jpg)
Новокаховчанин здобув першість у Всеукраїнському турнірі «Олімпійські надії Поділля»
3 месяца назад 0
У Хмельницькому завершився II Всеукраїнський турнір «Олімпійські надії Поділля» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат у вікових групах U12, U14, U15. Всього участь у змаганнях взяли понад 350 спортсменів з усієї України. Херсонщину на турнірі представив вихованець дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби, новокаховчанин Назар Чапурін .
Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.
У віковій групі U14 Назар Чапурін виборов перше місце у ваговій категорії до 35 кг.