Обласна рада тримає на контролі питання нелегальних пасажирських перевезень

3 года назад 0

У зв’язку з резонансною ситуацією, яка склалася в частині нелегальних перевезень в Херсонській області, зокрема біля залізничного вокзалу, розпорядженням голови Херсонської обласної ради утворено робочу групу з питань боротьби з нелегальними пасажирськими перевезеннями автомобільним транспортом, повідомляє пресслужба обласної ради.

Сьогодні відбулось перше засідання робочої групи, яку очолює голова постійної комісії з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики і взаємодії з підприємствами енергетичної галузі Денис Микитюк.

Участь у засідання також взяли представники обласної державної адміністрації, правоохоронних органів та депутати обласної ради.

«На жаль, протягом декількох місяців триває боротьба з нелегальними перевізниками. Були встановлені додаткові знаки поблизу залізничного вокзалу в Херсоні, які забороняють посадку-висадку пасажирів, розроблено відповідну схему й погоджено з ГУ Національної поліції в Херсонській області. Однак, кардинально ситуація не змінилась»,
– відзначив Денис Микитюк.

Як поінформував пан Денис, на засіданні було прийнято рішення до 03 серпня 2021 року Департаменту інфраструктури  ОДА опрацювати питання розірвання в односторонньому порядку договорів з перевізниками, які порушують вимоги чинного законодавство та надати відповідну інформацію робочій групі.

А також привести паспорти перевізників до норм чинного законодавства.

«Будемо тримати ситуацію на контролі та вживати відповідних заходів реагування», – резюмував Денис Микитюк.

Відзначимо, що наступне засідання планується провести 3-4 серпня.