Очільник Херсонщини пообіцяв зробити адмінпослуги доступними для пересічних громадян

4 года назад 0

На цьому сьогодні наголосив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв під час Форуму адміністративних послуг, мета проведення якого — напрацювання рекомендацій, що допоможуть удосконалити систему надання адмінпослуг у Херсонській області.
«Для Херсонщини реформа надання адміністративних послуг є важливою та пріоритетною. Сьогоднішня дискусія допоможе сформувати дорожню карту трансформації надання адмінпослуг в області. Я переконаний, що наша область може й має стати лідером у цій сфері. Тож чекаю від вас цікавих та змістовних пропозицій», — зазначив очільник Херсонщини.
В рамках заходу представники Міністерства цифрової трансформації України ознайомлять ОТГ та райони Херсонщини з кращими прикладами впровадження системи надання якісних адміністративних послуг.
Додамо, що учасники Форуму мають обговорити наступні питання:

  • досягнення та проблеми реформування системи надання адміністративних послуг в Україні;
  • досвід організації діяльності системи надання адміністративних послуг в ОТГ Херсонщини;
  • застосування Smart-технологій та програм в процесі надання адміністративних послуг, питання прозорості та підзвітності у взаємодії держави та громадянина;
  • реєстр громади як основа успішності процесу надання адміністративних послуг мешканцям громади;
  • практика ефективного використання «мобільних кейсів» як засобу забезпечення принципів доступності та справедливості при наданні адміністративних послуг населенню;
  • Всеукраїнська асоціація ЦНАПів – представництво, взаємодія та обмін досвідом.

Антон КОСТЮК, Прес-служба ХОДА