![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2021/08/896e47e6892c29f36305a5ace9c2b109-667x450.jpg)
Одразу два дні народження відзначили у селі під Херсоном
3 года назад 0
Дружна громада Садового гучно відзначила одразу два дні народження: незалежної України та рідного села.
Як і годиться у великій родині, святкування підтримав голова Херсонської міської ради Ігор Колихаєв з депутатським корпусом. Спонсорами святкування виступили давні друзі с. Садового: Юрій Рожков — депутат міської ради, Вікторія Гавренкова — депутат обласної ради та Павло Павліш — депутат Верховної Ради.Яскравий концерт, фото-зона, розваги для дітей і смачне морозиво — дорослі і малі садівці відпочили від душі! Разом співали патріотичних пісень, дружно спілкувалися і усміхалися.
Приємно святкувати у колі однодумців, котрі люблять свій край, пишаються здобутками нації, бережуть традиції поколінь!
Громадська платформа Юрія Рожкова «Добро Переможе»