Окупація: обірваний зв’язок, пропаганда, дефіцит кадрів збільшується

2 недели назад 0

Що відбувається в окупації і які виклики продовжують рости з кожним днем на окупованих територіях?   зібрала найактуальніші новини.

Особисту безпеку забезпечують дані у телефоні.  У зв’язку з активними перевірками телефонів в окупації, мешканцям в окупації потрібно змінити свої аватари в акаунті ТМ-профілю, закрити особисті дані у налаштуваннях приватності, вийти з проукраїнських груп.

Пошкодження зв’язку.  У Новій Каховці ввечері, 05.02.24, був сильний ураган. Місцеві мешканці пишуть, що чули грозу. Внаслідок погодних умов стався обрив проводки місцевого провайдера інтернету Каховка.нет. Є підозра, що в окупантів немає інтернету. Банки не працюють з переказами на картки через відсутність інтернету. Повідомляють очевидці, що "Рубін" продовжує працювати, мобільний інтернет є.

Сталася пожежа по вул.Горького, 40 . Є свідчення, що одна людина загинула, але точної інформації наразі немає.

Про процеси в окупації. Мешканці міста реагують на пропаганду, яку поширюють у Новій Каховці. Цитують вкиди окупантів: “Единая Россия” выполнила годовой план по народной программе на 96 процентов”.

— Судячи з чатів і новин з так званих "регіонів", 96% — це план зі знищення населення не тільки українців, а й росіян, у різний спосіб. Від закидання м'ясом фронту до банальних невиплат, скорочень пенсій і зарплат, позбавлення від роботи і негативного розвитку інфраструктури, — говорять очевидці окупації, — Чергова брехня про уявні блага, яку розповсюджують колаборанти, аби догодити своїм російським хазяїнам”.

Дефіцит кадрів стає все більшим на окупованих територіях . Окупанти визнають, що у Херсонській області спостерігається дефіцит кадрів. Про це вже наголошує на рівні довіреної особи кандидата у президенти РФ Володимира Путіна. Проблема нестачі спеціалістів пов’язана не тільки з окупованими територіями, а й “приїздом у нові суб’єкти РФ спеціалістів з інших регіонів Росії”.

“Проблеми усюди однакові. Не вистачає кадрів. Необхідна державна програма підтримки людей, не тільки лікарів, це стосується і вчителів, і тренерів”, — сказав Володимир Ларіонов.