Окупанти хочуть зобов’язати допомагати своїй армії… повій?

1 месяц назад 0

Російські «волонтери» у надії, що їх бізнеси не чіпатимуть, продовжують допомагати «двохсотій» армії світу. Так, окупаційний рух «Ми разом — Севастополь» днями зібрав і передав вантаж, як написала окупаційна «Комсомольская правда», «для героїв взяття Кринків і військового госпіталя».

«Героям» з 810 бригади морської піхоти, яким Кринки лише сняться, привезли вогнегасники, протиопікові серветки, термоковдри, медикаменти, аптечки першого ешелону, портативний блок живлення, тактичні рукавички, аерозоль від кліщів та інші необхідні для того, аби сидіти у лісі і не висовуватись, речі. Недобитим «освободітєлям» у госпіталь передали, крім ліків, леза для скальпелів, розчини, перев’язувальні матеріали, шприці, позиційні подушки, пелюшки для дорослих, сухі супи.Продовжує допомагати військовим на лівобережжі і окупаційна Кримська митрополія російської православної церкви. Днями священики Сімферопольської і Джанкойської єпархій привезли у польовий шпиталь, місцезнаходження якого у своєму телеграм-каналі не розкрили, 80 листів вологостійкої фанери, питну воду, варення, намазку для бутербродів і сало у вакуумній упаковці. Та перед тим, як спробувати сала, всі поранені окупанти змушені були слухати молебень, а один навіть прийняв хрещення.Допомагати своїй армії дехто з окупантів хоче змусити і повій. Якщо точніше — багатіїв, які користуються їх послугами. Так, окупаційний телеграм-канал «Тройка» порахував «вартість одного дня роботи ескортниці на Петербурзькому міжнародному економічному форумі».

Виявилось, що це — 8 безпілотників, 3 пікапи, 30 систем РЕБ, 300 рацій, 60 комбінезонів для льотчиків. «Та наші господарі життя вдавляться, але копійки на воїнство, яке стікає кров’ю, не скинуть» , — філософськи підсумовують пропагандисти.

Богдан СТРАЖАК,