Окупанти не зможуть вести активні дії: експерт заявив, що ЗСУ унеможливили «референдум» на Херсонщині

2 года назад 0

Українські війська на сьогодні зробили неможливим проведення Росією "референдуму" в окупованій Херсонській області. Адже вже за тиждень-два російські війська будуть позбавлені можливості взагалі здійснювати якісь активні дії в області.

На сьогодні  деокупували вже 55 населених пунктів Херсонщини.

Про це в інтерв’ю  розповів військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

"Абсолютно точно", – відповів він на запитання про те, чи унеможливили українські війська проведення псевдореферендуму.
"Ба більше, я хотів би зауважити скептикам: попри повільне просування територією Херсонської області, наразі вже звільнено 55 населених пунктів. Створені умови для подальшого просування вглиб території. Мовиться про взяття під контроль логістичної складової мостів – це основне. Себто (ЗСУ – ред.) дали можливість російському угрупованню зайти на правий берег і відповідно  відрізали від тилових баз накопичення ", – розповів експерт.

Він зауважив, що російське угруповання наразі не має можливості проведення ротації, ввезення поранених, отримання БК і паливно-мастильних матеріалів.

"Себто, незважаючи на концентрацію російських військ на правому березі Дніпра,  угруповання фактично за тиждень-два буде позбавлене можливості взагалі здійснювати якісь активні дії.  З цим і пов’язане, що вони намагаються в ці дні максимально відсунути ЗСУ на дальність ураження, яка би не дозволяла тримати під вогневим контролем їхню логістичну складову" , – пояснив Снєгирьов.

"Тобто у росіян за тиждень-за два, якщо ми зламаємо у цей період, тобто утримаємо наступ,  з’явиться вибір – або форсувати Дніпро вплав, або масово здаватися ЗСУ. Іншого немає. Дніпро – це все таки не Кальміус і не річка Сіверський Донець" , – зауважив військовий експерт.

Він також оцінив, що у Херсонській області була фактично зміна тактики ЗСУ. Мовиться не тільки про використання стандартів НАТО щодо поступового звільнення окупованих територій, але й придушення систем ППО і ПРО ворога.