Окупанти планують завезти сотні тисяч дітей з Росії на відпочинок до окупованої Херсонщини

3 недели назад 0

В межах так званої «літньої оздоровчої компанії», яку росіяни задумали провести на окупованих українських територіях, хочуть завезти дітей з Росії на морські узбережжя окупованої Херсонщини.

Про це  стало відомо з окупаційних ресурсів.

Російські окупанти планують відкрити спеціальні заклади відпочинку, для того, щоб розмістити там російських дітей. Загалом, до Херсонської області росіяни хочуть завезти на відпочинок близько 327 тисяч дітей. 

Також, в усіх закладах відпочинку будуть передбачені тематичні зміни та заходи, присвячені російському Року сім'ї та просування традиційних сімейних цінностей.

Окупанти навмисно планують завезти дітей на окуповану Херсонщину, задля того, щоб завадити Силам оборони України завдавати ударів по місцях дислокації російських військових. Це черговий випадок, як російська армія прикривається мирним населенням, в цьому випадку — власними дітьми. 

​В той час, росіяни на окупованих територіях оголосили про проведення конкурсу за умовами якого учасники поїдуть відпочивати до захопленого Криму. За умовами конкурсу, учасник має створити твір, чи записати відео в якому вихваляє російських окупантів чи Владіміра Путіна. Також, на окупованій частині Херсонщини російські окупанти планують відкрити декілька так званих «молодіжних центрів». Ці центри будуть виконувати функцію промивки мозку молодого покоління українців, вимушених перебувати в окупації. ​