Окупанти полюють на жителів Берислава FPV-дронами: як живе місто-привид на Херсонщині

2 месяца назад 0

Берислав через постійні російські обстріли став одним із найбільш зруйнованих міст Херсонської області. Колись затишне містечко на правому березі Дніпра тепер знаходиться на одній із найнебезпечніших ділянок фронту на півдні України, а люди там змушені виживати, а не жити. 

Про це стало відомо із сюжету . Без світла та води у Бериславі наразі проживають понад 1200 мирних жителів – до повномасштабного вторгнення тут жили 13,5 тисяч людей. Ворог постійно бʼє по населеному пункту керованими авіабомбами (КАБ), також загрозу становлять FPV-дрони противника. 

Про ситуацію в місті розповіли волонтери організації "Джем" Євген та Сергій, які їздять прибережними селами, розвозять гуманітарну допомогу та воду. Якщо з'являються охочі, чоловіки евакуюють їх у більш безпечні місця. 
 
Буквально на кожному кроці в Бериславі можна побачити зруйновані та пошкоджені атаками РФ житлові будинки та адміністративні будівлі, а також побиті ворожими снарядами дороги. Вулицями міста ходять поодинокі перехожі та бігають покинуті коти та собаки. 
Житель Берислава розповів, що на нього вже чотири рази полювали російські FPV-дрони – чоловікові доводилося ховатися від них у чужих хатах. 

Місцеві кажуть, що їхнє рідне місто через дії РФ перетворилося на місто-привид – росіяни методично перетворюють його на руїни та вбивають жителів. 

Як повідомляв OBOZ.UA, місто Берислав Херсонської області регулярно обстрілюється військами Російської Федерації, зокрема – скупчення людей. У населеному пункті дуже небезпечно, армія противника майже знищила його.