Окупанти скаржаться на те, як важко їм воюється на Херсонщині

3 недели назад 0

«Можемо повторити!»  — писали російські шовіністи на своїх машинах і влаштовували п’яні бійки у закордонних готелях, викрикуючи: «Росія, вперед!» Мабуть, дурні, і справді подумали, що сильні, раз вирішили піти війною на сусідню незалежну державу.

Нині воюється окупантам нелегко. До якого там Берліна, вони вже і до Херсона ніколи не дійдуть! Окупаційний телеграм-канал «Два майора», наприклад, вирішив оприлюднити одкровення військовослужбовця, який воює на Херсонському напрямку і «поділився ситуацією з місцевості». Цитуємо: «З негативного можу відзначити наступне. Укропи підвезли якусь апаратуру, наші говорять, можливо, американської розробки. Глушать наш зв’язок, забивають радіоефір. Чим ближче до русла річки, тим гірше».

«Українські військові формування активно користуються нічними FPV-дронами, — поскаржився окупаційному агентству «РИА «Новости» командир танкового взводу угрупування військ «Днепр» з позивним «Чіп». —  Бойовики ЗСУ також використовують тепловізори і камери нічного бачення».

«І вночі, і вдень кількість ударних дронів ЗСУ однакова, — розповів окупант пропагандистам. —  Навіть вночі, можна сказати, небезпечніше працювати. Тому що ми їх самі візуально можемо не спостерігати і вчасно не помітити цих «пташок».

«Але Збройні сили Росії прикривають свої танки від ударних дронів українських військових формувань, — повідомляє окупаційна «Комсомольская правда». — Для цього техніку обладнують «мангалами» і засобами радіоелектронної боротьби». Варто додати, що на цих «мангалах» їх потім і «засмажують».

Богдан СТРАЖАК,