Окупанти в Скадовську використовують дитячі оздоровчі заклади для розміщення своїх військових

2 месяца назад 0

  Окупанти в Скадовську використовують дитячі оздоровчі табори та комплекси для розміщення свого особового складу та техніки. Про це повідомляють джерела .

Підписники розповідають також, що росіяни посилюють свої патрулі та затримують цивільних, що підходять близько до розташування. Те ж саме відбувається в курортних готелях, що розташовані поблизу. Відтак, місцеві просять один одного оминати місця скупчення окупантів, а це передусім готелі, колишні місця розташування дитячих таборів та інші локації, де раніше відпочивали туристи.

Між тим, росіяни транслюють повідомлення про плани курортного сезону. Зокрема окупаційний голова Скадовська  Олександр Дудка  навіть розповів про плани «розвитку» Скадовська як курорта. Втім, на ці плани росіяни поки навіть не планують виділяти гроші, а сам Дудка змушений на камери пропагандистів висаджувати дерева під комуністичними прапорами та прапорами з зображення Ісуса Христа. Якось ці дві ідеології, які суперечать одна одній, поєднуються у окупантів.

Окупанти висаджують дерева у Скадовську під прапорами СРСР та стягами з зображенням Ісуса Фото: Окупаційне джерело Автор:  Окупаційне джерело   Окупанти висаджують дерева у Скадовську під прапорами СРСР та стягами з зображенням ІсусаФото: Окупаційне джерелоАвтор:  Окупаційне джерело