Окупанти запустили пропагандистську машину для промивки мізків дітей ТОТ

2 месяца назад 0

Полювання на українську літературу, вбивства культурних діячів та перетворення історичних місць на пам’ятки радянської епохи — непоправні злочини окупантів на тимчасово окупованих територіях України. Проте це тільки верхівка айсбергу їхніх злодіянь.  Російські імперці стирають українську ідентичність з культурного простору практично з дитсадка.

Лекція “Коля Арбузов – мешканець російської Херсонщини” відбулася в Генічеську. Як подають колаборанти, головна ціль таких лекцій – сформувати у дітей громадянську самосвідомість, пояснити дітям справжні цінності та важливість поваги до рф. Такі уроки є системними та проводяться у всіх школах на ТОТ Херсонщини, повідомляють в українському підпіллі Півдня України.

Російська пропага запустила цілу машину по промивці мізків на тимчасово окупованих територіях. У захопленому Бердянську почали підготовку інструкторів для “орлят росії” – примусового руху першачків на кшталт “жовтенят”.

Палку в колеса цієї “машини” може кожен із тих, хто володіє інформацією про діяльність колаборантів. Її ви можете залишити на анонімному чат-боті за цим .