Олександр Співаковський: Херсонський державний університет завжди попереду

3 года назад 0

В цьому переконаний ректор ХДУ Олександр Співаковський, який підтримує талановитих студентів як у навчанні, так і у спортивних досягненнях, наприклад – у шахах:
Сам Олександр Співаковський — кандидат у майстри спорту СРСР з шахів, чемпіон міста та області з шахів у 70-80-х роках, а у 2002-2004 роках був президентом Херсонської обласної шахової федерації. Тому ректор ХДУ щиро радіє перемогам та досягненням студентів, які також полюбили цю інтелектуальну гру. У лютому відбулися змагання з шахів серед закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет за програмою XV обласної Універсіади 2019-2020 навчального року. Переможницею стала тоді ще студентка, а зараз випускниця факультету економіки і менеджменту Віолетта Яновська (на фото).
Звісно, адже є яскравий приклад для наслідування: мама Віолетти — Інна Григорівна Яновська (Гапоненко) — гросмейстер серед жінок (1995), міжнародний майстер (2002), Заслужений майстер спорту України, чемпіонка України (2008). Зв’язок поколінь!
«Дуже приємно, коли студенти досягають таких успіхів! Бажаю Віолетті подальших великих перемог!», — побажав ректор Херсонського державного університету Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.