Олешківський виконком планує укласти ще один договір з компанією ексочільника Миколаївської ОДА

3 месяца назад 0

Олешківський виконком планує укласти другий договір на постачання автомобіля Renault Duster у максимальній комплектації з компанією "М Моторс". 

ВІдповідне повідомлення оприлюднено на порталі закупівель Prozorro. В ньому зазначено, що вартість автомобіля складає 820 тисяч гривень. Варто зазначити, що цього року це вже буде другий договір з ТОВ "М Моторс". 

Попередню угоду вартістю близько 840 тисяч гривень на придбання такої ж автівки було укладено на початку вересня цього року. Однак 17 листопада договір було скасовано за згодою сторін. Як зазначено на Prozorro, підставою стало призупинення поставки автомобілів на вимогу заводу-виробника. До цього було підписано додаткову угоду щодо збільшення терміну постачання. 

Згідно нового договору, який будуть укладати чиновники Олешківського виконкому та "М Моторс", авто мають поставити до 25 грудня. Місцем доставки вказане місто Миколаїв, де й зареєстрована компанія. 

Нагадаємо, що ТОВ "М Моторс" належить колишньому очільнику Миколаївської ОДА та брату екс-начальника Поліції Херсонської області Вадиму Мерікову. Додамо, що очільницею виконкому Олешківської міськради, як і міської військової адміністрації є Тетяна Гасаненко, яка до повномасштабного вторгнення рф обіймала посаду заступника Олешківського міського голови Євгена Рищука.