Останній дзвоник: в херсонській школі згадували випускника, який загинув в зоні ООС

2 года назад 0

Останній дзвоник і вірші лунали у херсонській школі №50. Сьогодні тут згадували випускника, ім’я якого носить школа – Романа Набєгова. 2014-го року він загинув в ООС. 

На шкільній лінійці сьогодні педагоги та учні згадують Романа Набєгова. Хто він, діти знають добре – розповідає випускниця Катерина Кравченко.
"Це – людина, ім’я якої носить наша школа. Людина, яка віддала життя на захист нашої батьківщини. У нас проводиться багато класних годин, лінійок на його честь i вічно наша школа і херсонці пам’ятатимуть його ім’я". Вперше на такій лінійці мама Романа Набєгова Оксана. Говорить, після загибелі сина запрошували постійно, але наважилась прийти тільки зараз. 

"Цього року перший раз, інші роки запрошували, але була неготова. Цьогоріч декілька класів випускних, хочеться їх привітати, згадати Ромцю. Приємно і я хвилююсь".
Читають вірші Романа сьогодні не тільки дорослі, а і діти, серед них семикласниця Ангеліна Оніщенко. Говорить,  їй дуже приємно його читати, переповнюють емоції. 

Після урочистостей до барельєфа Романа Набєгова поклали квіти. Артур Тєлєжніков — учень Херсонської школи № 50.

"Роман вчився в нашій школі і ми як майбутнє покоління повинні робити внесок у розвиток школи, захищати батьківщину, розвивати цю школу і бути добрими людьми.

Нагадаємо,   Роман Набєгов молодший лейтенант міліції, старший інспектор батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Миротворець". 2005 року закінчив школу №50 у Херсоні.

Загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з оточення під Іловайськом. Указом Президента нагороджений орденом за мужність ІІІ ступеня посмертно.

Ім’я Романа Набєгова школа носить з 2017 року.

Суспільне Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.