Паркан замість сина: росіяни пообіцяли матері загиблого на фронті херсонського колаборанта відремонтувати огорожу навколо будинку

3 недели назад 0

Життя зрадників з лівобережжя нашої області коштує приблизно, як ремонт одного паркану. Саме таку “допомогу” пообіцяли росіяни матері жителя одного з сіл Херсонщини, який вирішив підняти зброю проти українців. Очікувано, колаборант загинув, а його сім’ї за це мають відновити паркан. Звичайно, батьки загиблого “героя” раді такій можливості та дякують росіянам.

Про це повідомляють кореспонденти , посилаючись на російські джерела.

Біля будинку матері загиблого майорить єдиний у селі прапор Росії. Син Світлани Михайлівни, до якої приїхали активісти, повісив його. Чоловік загинув на фронті. До СВО працював у сільському господарстві та захоплювався розведенням поштових голубів”, – йдеться у повідомленні. Світлана Михайлівна та її паркан. Назву населеного пункту окупанти чомусь не називають. За їхніми словами, чоловік одразу підтримав росіян і добровільно пішов за них воювати. Схоже, родина загиблого була не такою вже й успішною, як про неї розповідають російські ЗМІ. Паркан тут і справді в критичному стані та помітно, що його не ремонтували вже кілька десятиліть. Чому сам “герой” не оновив його за життя – не зрозуміло. Та й сама Світлана Михайлівна, схоже, зловживає алкоголем, що доволі сильно помітно з її зовнішності. Нічого дивного у тому немає, що саме такі маргінали й підтримали російську “владу” на лівобережжі області.