![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2021/09/4af06d83a702c64df06114b90c2cc896-674x450.jpg)
Павло Потоцький привітав підприємців Херсонщини
3 года назад 0
Депутат Олешківської міської ради Павло Потоцький привітав підприємців Херсонщини з професійним святом – Днем підприємця:
— Ні для кого не буде секретом, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Практично на Ваших плечах тримається весь державний апарат та соціальна сфера. Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства.
У цей урочистий день бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів , — побажав Павло ПОТОЦЬКИЙ .