![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2021/12/20c93be29c60038733b35783c9e73bda-524x450.jpg)
Павло Потоцький привітав з Новим роком
3 года назад 0
Депутат Олешківської міської ради Павло Потоцький привітав з Новим 2022 роком :
— Дорогі друзі! Ось і знову настав цей день, коли ми знову збираємося разом, вітаємо один одного, даруємо подарунки.
Життя пролітає швидко. Здається, що ось тільки-тільки ми раділи одному року, а зараз на зміну йому вже приходить інший. Але все, що відбувається в житті кожного з нас — завжди на краще.
Тож хочу побажати, щоб Новий 2022 рік увійшов у життя кожного з нас гарними новинами, вагомими здобутками, професійним зростанням. Хай всі ваші перемоги і звершення в новому році будуть гідні гордості і наслідування!
І нехай неодмінно збудуться всі Ваші мрії та сподівання!
З прийдешнім Новим 2022 роком!