Перемога в один голос: на Херсонщині кандидатка стала головою ОТГ завдяки одному виборцю

2 года назад 0

  У Високопільській ОТГ Бериславського району Херсонської області офіційно оголосили результати виборів. Перемогла кандидатка, за яку проголосувало усього на один голос більше виборців.

Офіційні результати голосування а також протокол Високопільської селищно-територіальної виборчої комісії опубліковані на сайті ЦВК.

За ними у виборах на посаду голови Високопільської селищної ради перемогла кандидатка від політичної партії «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ» Ганна Антонінівна Шостак-Кучмяк.
На місцевих виборах на посаду голови Високопільської ОТГ предендувало 8 осіб. Ганна Шостак-Кучмяк набрала 667 голосів. Всього на один менше у Ігоря Жука, голови приватного підприємства «Архангельське». Його результат 666 голосів.
Відомо, що переможниця виборів Ганна Шостак-Кучмяк є депутаткою Високопільської селищної ради 7-го скликання та  матір’ю-вихователькою дитячого будинку сімейного типу. Під її опікою шестеро дітей. Це дані із декларації, яку жінка подала 29 травня 2020 року. Вона має будинок площею майже 137 кв. м у селі Князівка Високопільського району та три земельні ділянки там же. 

Всього у Високопіллі проголосувало 3 211 виборців із 8 912 зареєстрованих у списках виборців. 64 бюлетені виборча комісія визнала недійсними. 

UA:Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.