Переваги зберігання заощаджень у криптовалюті

2 месяца назад 0

Цифрові технології проникають у всі сфери життєдіяльності людини. Тому виникнення цифрових грошей – цілком закономірний етап. Сучасний курс біткоїна – величезна сума, яка значно переважає за своєю вартістю будь-яку валюту світу. Тому все більше людей хочуть придбати біткоїн чи вкластися в іншу криптовалюту. Існують тисячі видів крипти, але цікавість серед вкладників викликає лише 15-20 видів.


Вигідніше, ніж у банках

Цифрова валюта – один із найприбутковіших методів інвестування. Буквально 10 років тому  не становив майже нічого: як тільки валюта наближалася до вартості долара, вона знову втрачала в ціні. Нинішній курс перевищує 20 тисяч доларів, і це далеко не фінішна межа. Деякі експерти прогнозують зростання курсу навіть до півмільйона доларів в наступні 2-3 роки.

Банки пропонують досить невеликий відсоток за депозити. Наприклад, якщо покласти депозит у будь-який з українських банків та забрати відсотки через рік, то сума буде незначною. Причому враховувати варто інфляцію. Тобто, щоб отримати більш-менш відчутні прибутки, покласти на депозит потрібно буде не менше 200-300 тисяч гривень. Якщо є така сума, то набагато вигідніше купити за неї біткоїн, який може зрости в ціні всього за добу на 10%.

Реалії доводять, що стрімкі підвищення біткоїна – це не припущення, а регулярна закономірність. Яким би не було коливання курсу, вартість невпинно рухається вгору. Різноманітні події у світі призводять до коливань всього фінансового ринку, але тенденція росту завжди зберігається.

Безпека та зручність

При використанні банківських депозитів фінансова установа ставить певні умови. Наприклад, забрати отримані відсотки можна буде лише через 6-12 місяців. Якщо інфляція прискорилася, то доведеться чекати встановлений термін та втрачати кошти.

З біткоїном чи іншою популярною криптовалютою все навпаки: в будь-який час можна переказати кошти в необхідну валюту в обміннику. Тобто, якщо йде зростання курсу, то можна почекати, а якщо курс падає, то можна одразу забрати кошти з відсотками.

Не менш важлива перевага крипти – відсутність людського фактора. Інколи саме чинник людського фактора становить небезпеку. Блокчейн – децентралізована технологія без керування начальником банку чи міністром фінансів, тому збереження в безпеці.

Крім того, варто виділити й наступні переваги зберігання заощаджень в крипті. Серед головних з них:

  • можливість проводити транзакції швидко та в будь-який час доби;

  • високий рівень захисту;

  • мінімальна комісія при переказах;

  • можливість замовлення товарів та послуг;

  • використання в багатьох країнах світу;

  • зростання популярності крипти (все більше компаній використовують такий спосіб оплати) і т. д.

За наявності великих сум на рахунках у крипті рекомендується зберігати їх на апаратному криптогаманці. Цей спосіб найбезпечніший.

Такий пристрій виглядає як флеш-накопичувач, який вставляється в порт USB ПК чи ноутбука та дозволяє здійснювати перекази. Звісно, доступ до транзакцій можливий лише при підтвердженні за допомогою коду, який знає лише власник.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.