Перший заступник голови Херсонської облради відвідав Школу гуманітарної праці

3 недели назад 0

Популяризація та осучаснення обласних бібліотечних закладів, формування на їх базі арт-проєктів та нових платформ, створення умов для якісної освіти в області, зокрема покращення матеріально-технічної бази закладів освіти є одними з напрямів, на яких фокусує свою увагу керівництво обласної ради.
Тож, сьогодні, 24 версеня перший заступник голови Херсонської обласної ради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський разом депутатом обласної ради, керуючим справами обласної ради Павлом Александровим з робочим візитом відвідали КЗ «Навчально-виховний комплекс «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради.
Разом з директором закладу Артемом Кияновським вони оглянули матеріально-технічну базу школи, бібліотеку, кабінети, їх оснащення та умови навчання школярів. Окреслили шляхи подальшого розвитку й майбутні плани.
Як неодноразово повторювало керівництво обласної ради, головна мета – формування мережі закладів освіти, які б надавали якісні послуги школярам.
«Діти – наше майбутнє. Сьогодні ми маємо дати їм можливість отримувати якісну освіту, яка надалі конвертується у високі бали ЗНО, вступ до вишів та й в принципі ми повинні забезпечити їм старт у життя», – відзначив Юрій СОБОЛЕВСЬКИЙ.
.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.