Під Херсоном на зимувальній ямі браконьєри завдали збитків на суму понад 1 млн грн

2 года назад 0

16 лютого рибпатрульними викрито два правопорушення в акваторії р. Кошова, в районі СТ «Дамби» Корабельного району м. Херсон, в забороненому місці — зимувальній ямі здійснювали вилов риби забороненими знаряддями лову для любительського та спортивного рибальства — сітками мисиновими з човнів.
Під час затримання у першому випадку було виявлено та вилучено: гумовий човен, весла, сітки мисинові 2 од. та водні біоресурси: 182 екз. ляща (молодь) та по 1 екз. товстолоба (молодь) та тарані (молодь) загальною вагою майже 71 кг.
Збитки, завдані рибному господарству України внаслідок незаконного добування водних біоресурсів, склали 305 320 грн.
У другому випадку було виявлено та вилучено: дюралевий човен, сітки мисинові 3 од. та 445 екз. ляща (молодь), загальною вагою 198 кг. Сума збитків, склала 733 805 грн.
Для належного документування даних правопорушень у відповідності до кримінального процесуального законодавства Херсонським рибоохоронним патрулем викликано працівників ГУНП у Херсонській області.
За даними фактами відносно правопорушників складені протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які будуть направлені до суду.
У разі виявлення фактів порушення Правил рибальства прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Херсонського рибоохоронного патруля за номером телефону: (050) 012-35-73
Херсонський рибоохоронний патруль