Пишаєтесь Україною? Отримуйте призи!

3 года назад 0

Якщо уважно подивитися навколо, то виявиться, що наша країна дуже багата. Багата краєвидами, красивими містами, чудовою та різноманітною природою. Та головний її скарб – небайдужі люди, які прагнуть змінювати Україну на краще та щоденною працею, вчинками, роблять наш край таким, яким хочеться і потрібно пишатися.

Політична партія «Наш край» запустила всеукраїнський флеш-моб в соціальній мережі Facebook під назвою «Україна, якою я пишаюсь» . Його мета — показати наскільки багата українська земля жителями, які намагаються зробити свій рідний край кращим і цим пишаються. Та місцями, якими місцеві жителі пишаються від щирого серця.

Кожен бажаючий може приєднатися до флеш-мобу в соціальній мережі Facebook під хештегом #нашкрайпишаюсь, та показати саме ті місця чи об’єкти, якими у своєму рідному краї він або вона пишається.

Технічні параметри відео наступні: знімати відео у горизонтальному положенні телефону та не перевищувати встановленого ліміту часу – 30 секунд. А закінчувати кожне відео словами: «Це Україна, якою я пишаюсь!»

На День Незалежності Партія «Наш край» змонтує загальне відео з 30 учасниками акції, які наберуть найбільшу кількість лайків під своїми відео в мережі Facebook. Переможці отримають подарунки від партії.

Деталі за посиланням Полина Светлова